Strzyżenie psów

Strzyżenie psów

Czy Twój pupil ma splątaną sierść, brudną i pozbawioną blasku? Bardzo linieje? A może kosmyki na jego uszach czy nad oczami są tak długie, że przeszkadzają zwierzęciu? Wszystkie problemy związane z pielęgnacją Twojego czworonożnego przyjaciela rozwiąże psi fryzjer!

Nowa fryzura dla Twojego pupila!

Prowadzę strzyżenie psów w salonie w Tarnowskich Górach. Każda wizyta kończy się metamorfozą – psiak opuszcza gabinet czysty, pachnący i z pięknie obciętą szatą. Pozbędę się kołtunów, wyczyszczę sierść i zadbam, by stała się miękka i przyjemna w dotyku. Twój pupil będzie wyglądał świetnie!

Cierpliwa i staranna pielęgnacja

Odwiedź salon fryzjerski dla psów, w którym nie stosuje się środków uspokajających i głośnych maszynek do strzyżenia. Przy czworonogach pracuję stanowczo i spokojnie: bez gwałtownych ruchów, które mogłyby przestraszyć lub zdenerwować zwierzaka. Wykorzystuję odpowiednie kosmetyki przy kąpaniu czy obcinaniu: w efekcie Twojego przyjaciela nic nie swędzi, nie drażni ani nie męczy jego wyczulonego zmysłu powonienia. Wszystko to sprawia, że zwierzaki nie obawiają się fryzjerki ani zabiegu, praca z nimi w moim salonie przebiega więc bardzo sprawnie.

Nie zwlekaj i przyprowadź do mnie swojego ulubieńca – zadbam, by wyglądał fenomenalnie!

Salon strzyżenia psów Lucia | ul. Łukowa 4, 42-600 Tarnowskie Góry | NIP: 7121816879 | tel: 506298036 | e-mail: salonlucia@wp.pl
(c)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone